Zespół

Natalia

Kawa to jej napęd nie tylko w pracy baristy, ale również paliwo do tworzenia grafiki komputerowej. Prace Natalii można obserwować na ścianach Coffeece oraz Dobrej Palarni Kawy, najczęściej będą to plakaty, których znaczna większość znajduje się na Facebook’u czy Instagramie. W Krakowie będziecie mogli na nią trafić na ścieżkach rowerowych lub z psem Otisem na Bulwarach Wiślanych.

Patryk

Patryk

Jego zainteresowania kawowe oraz poza kawowe najlepiej opisuje cytat Raymonda Chandlera “I went out to the kitchen to make coffee — yards of coffee. Rich, strong, bitter, boiling hot, ruthless, depraved. The life blood of tired men.” Jako anglista, pasjonat literatury i kina, w którym można go spotkać kilkanaście razy w miesiącu, Patryk nie rozstaje się z czarną kawą, książkami z gatunku czarnego kryminału amerykańskiego oraz biletem na kolejny film noir. Jego kawowa broń to niezawodna v60. Cały mroczny świat zainteresowań dopełnia uwielbienie do Corgi i Jamników, których miał już 3.

Klaudia

Klaudia

Przedstawi Wam zarówno profil smakowy zaparzonej kawy jak i profil psychologiczny najniebezpieczniejszych przestępców świata. Klaudia przeplata miłość do kawy z pracą naukową w zakresie psychologii i prawa. Na mieście spotkacie ją z notatkami w jednej ręce, smyczą psa Hakera w drugiej oraz ulubionym czarnym keepcup’em na stoliku. Gdy Klaudia stoi za barem z głośników możecie doświadczyć Dawida Podsiadło przeplatanego z Bassem Astralem X Igo.

Facebook
Instagram