Creates Energy

Zespół

Magda

Charakteryzuje się świetnym podejściem do ludzi, zwierząt i roślin. Jako menadżer oraz barista wypełnia kawiarnię pozytywną energią i dobrą muzyką. Swoją ulubioną kawową substancję najczęściej uzyskuje z klasycznego dripa. W związku z dużymi odległościami, które pokonuje wielokrotnie w ciągu dnia, najczęściej zobaczycie Magdę w samochodzie, którego bagażnik prawdopodobnie pęka w szwach od nowo kupionych domowych roślin. Jeśli jednak uda Wam się dostrzec ją przechodzącą po krakowskim Starym Mieście będziecie musieli zawołać ze zdwojoną siłą, gdyż Magda nie występuje w przyrodzie bez swoich słuchawek.

Mateusz

Ojciec Latteusz, Parzeusz, Warsztateusz. Homo Conceptus, czyli człowiek koncept. Na codzień w Dobrej Palarni Kawy dba o jakość wypalonego ziarna oraz wprowadza w arkana parzenia przyszłych i obecnych baristów lub domowych parzycieli. Okazyjnie, z nieukrywaną przyjemnością, za barem w Coffeece. Mówi, że są trzy grzechy główne batch brew (kawa w termosie, przypis red.): brudny młynek, brudny termos, kawa zbyt długo w termosie; i robi wszystko aby w Coffeece nigdy, nikt nie popełnił żadnego z nich. W wolnym czasie… praca w kawie to dla niego czysta przyjemność, więc nie wie czym różni się czas pracy od czasu wolnego.

Natalia

Kawa to jej napęd nie tylko w pracy baristy, ale również paliwo do tworzenia grafiki komputerowej. Prace Natalii można obserwować na ścianach Coffeece oraz Dobrej Palarni Kawy, najczęściej będą to plakaty, których znaczna większość znajduje się na Facebook’u czy Instagramie. W Krakowie będziecie mogli na nią trafić na ścieżkach rowerowych lub z psem Otisem na Bulwarach Wiślanych.

Patryk

Jego zainteresowania kawowe oraz poza kawowe najlepiej opisuje cytat Raymonda Chandlera “I went out to the kitchen to make coffee — yards of coffee. Rich, strong, bitter, boiling hot, ruthless, depraved. The life blood of tired men.” Jako anglista, pasjonat literatury i kina, w którym można go spotkać kilkanaście razy w miesiącu, Patryk nie rozstaje się z czarną kawą, książkami z gatunku czarnego kryminału amerykańskiego oraz biletem na kolejny film noir. Jego kawowa broń to niezawodna v60. Cały mroczny świat zainteresowań dopełnia uwielbienie do Corgi i Jamników, których miał już 3.

Klaudia

Przedstawi Wam zarówno profil smakowy zaparzonej kawy jak i profil psychologiczny najniebezpieczniejszych przestępców świata. Klaudia przeplata miłość do kawy z pracą naukową w zakresie psychologii i prawa. Na mieście spotkacie ją z notatkami w jednej ręce, smyczą psa Hakera w drugiej oraz ulubionym czarnym keepcup’em na stoliku. Gdy Klaudia stoi za barem z głośników możecie doświadczyć Dawida Podsiadło przeplatanego z Bassem Astralem X Igo.

Sara

Uważa czarny za jedyny słuszny kolor, co nie odzwierciedla się w jej kawowych preferencjach. Określa siebie jako konesera kaw mlecznych i wciąż szuka tego ulubionego smaku w czarnej kawie. Sarę wyróżnia w pracy niespotykana cierpliwość, którą ćwiczy układając puzzle, ponoć głównie z motywami kawowymi. Poza pracą baristy Sara realizuje swoją artystyczną duszę w szkole wizażu. W wolnych chwilach uprawia siatkówkę, gra w klasyczne Heroes 3 oraz planuje luksusowe życie w Simsach przy użyciu kodów.

Facebook
Instagram